Szukamy boskich wolontariuszy!

20 października 2015

Otwieramy nabór do wolontariatu w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia!
Jeśli chcesz tworzyć z nami ósmą edycję dorocznego święta teatru, ślij swoje CV ze zdjęciem na adres:wolontariat@boskakomedia.pl.
Boscy wolontariusze mają co roku możliwość zdobycia prestiżowego doświadczenia w działach produkcji, obsługi widza, centrum festiwalowym, dziale press. 
Jeśli kochasz teatr, jeśli chcesz być na wyciągnięcie ręki i uśmiech od najbardziej boskich Osób i Wydarzeń ze świata teatru, to nasz wolontariat jest właśnie dla Ciebie! Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 4-13 grudnia, a niektóre zadania i działy wymagają dyspozycyjności na około tydzień przed festiwalem. Liczymy nas Was i gwarantujemy, że także w tym roku będzie BOSKO! Z pewnością już wiesz, że nasz festiwal zakończy w tym roku polska premiera najnowszego spektaklu w reż. Krystiana Lupy "Plac Bohaterów"? Jeśli jesteś tym równie podekscytowany, co my, to czekamy na Twoje zgłoszenie! Czas do końca 15 listopada 2015. Jeśli znasz osoby, które mogą być zainteresowane, będziemy wdzięczni za przekazanie im tej informacji. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane CV. Do zobaczenia!