Mała Boska Komedia - Program Festiwalu

04 października 2017

Szczegółowy program Małej Boskiej Komedii przedstawia się następująco:

7 i 8 października, godz. 19:00 "Krzyżacy", reż. Jakub Roszkowski - Miejski Teatr Miniatura z Gdańska. Spektakl dla widzów od 10 lat.

8 października, godz. 12:00 "Kasieńka", reż. Anna Wieczur-Bluszcz - Miejski Teatr Miniatura z Gdańska. Spektakl dla widzów od 10 lat.

20 i 21 października, godz. 19:00 "Straszna piątka", reż. Maria Żynel, Białostocki Teatr Lalek. Spektakl dla dzieci od 5 lat.

4 listopada, godz. 19:00 "A niech to Gęś kopnie", reż. Marta Guśniowska - Teatr Animacji

w Poznaniu. Spektakl dla dzieci od 9 lat.

5 listopada, godz. 19:00 "Life is cruel, people are bad czyli życie jest ciężkie", reż. Michał Wanio, Teatr Ochoty w Warszawie. Spektakl dla widzów od 18 lat.

12 grudnia, godziny do ustalenia "Biblia. Rdz. 1-11" reż. Michał Zadara, Nowy Teatr

w Warszawie. Spektakl dla dzieci od 6 lat, w czasie spektaklu widzowie biorą udział zajęciach plastycznych, w czasie których można się pobrudzić (używane farby są w pełni zmywalne).

13 grudnia, godziny do ustalenia "Opowieści z niepamięci" reż. Duda Paiva, Teatr Animacji

w Poznaniu, spektakl dla dzieci od 9 lat.

14 grudnia, godziny do ustalenia, "Piekło-Niebo", reż. Jakub Krofta, Wrocławski Teatr Lalek. Spektakl dla dzieci od 6 lat.

16 grudnia, godziny do ustalenia, "Pomnik", reż. Jiří Havelka, Wrocławski Teatr Lalek. Spektakl dla młodzieży od 14 lat.

Data w grudniu do ustalenia, "Tutaj jest wszystko", reż. Magdalena Miklasz, Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu. Spektakl dla dzieci od 7 lat.