zamknij

Zamów Newsletter

PL
EN
 Biała siła, czarna pamięć 
 REŻYSERIA: Piotr Ratajczak 
 PRODUKCJA: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki  
 Chór sierot 
 REŻYSERIA: Jerzy Zoń 
 PRODUKCJA: Teatr KTO 
 Cynkowi chłopcy 
 REŻYSERIA: Jakub Skrzywanek 
 PRODUKCJA: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu 
 Dogville 
 REŻYSERIA: Aleksandra Popławska 
 PRODUKCJA: Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie 
 Dramaty Księżniczek 
 REŻYSERIA: Michał Borczuch 
 PRODUKCJA: The Mladinsko Theatre 
 Drugi spektakl 
 REŻYSERIA: Anna Karasińska 
 PRODUKCJA: Teatr Polski w Poznaniu 
 Dybuk 
 REŻYSERIA: Anna Smolar 
 PRODUKCJA: Teatr Polski w Bydgoszczy 
 Dzieje upadków 
 REŻYSERIA: Małgorzata Warsicka 
 PRODUKCJA: Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie 
 Holzwege 
 REŻYSERIA: Katarzyna Kalwat 
 PRODUKCJA: TR Warszawa 
 Huljet huljet 
 REŻYSERIA: Dagmara Żabska 
 PRODUKCJA: Teatr Figur 
 Każdy dostanie to, w co wierzy  
 REŻYSERIA: Wiktor Rubin  
 PRODUKCJA: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hubnera w Warszawie 
 Komediant 
 REŻYSERIA: Agnieszka Olsten 
 PRODUKCJA: Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi 
 Krótki zarys wszystkiego 
 REŻYSERIA: Teo Dumski 
 PRODUKCJA: Cloud Theatre - Teatr w chmurze 
 Kumernis, czyli o tym, jak świętej panience broda rosła 
 REŻYSERIA: Agata Duda-Gracz 
 PRODUKCJA: Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni 
 Maria Stuart 
 REŻYSERIA: Grzegorz Wiśniewski 
 PRODUKCJA: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, TV i Teatralna im. L. Schillera w Łodzi 
 Między nami dobrze jest 
 REŻYSERIA: Agnieszka Glińska 
 PRODUKCJA: Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie 
 Orlando 
 REŻYSERIA: Weronika Szczawińska 
 PRODUKCJA: Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu 
 Ożenek 
 REŻYSERIA: Wiktor Loga-Skarczewski 
 PRODUKCJA: Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie 
 Pitawal - historie kryminalne Krakowa w piosenkach 
 REŻYSERIA: Anna Rokita 
 PRODUKCJA: Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego  
 Plastiki 
 REŻYSERIA: Grzegorz Wiśniewski 
 PRODUKCJA: Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie 
 Podopieczni 
 REŻYSERIA: Paweł Miśkiewicz 
 PRODUKCJA: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie 
 Pospolite żywoty martwych Polaków 
 REŻYSERIA: Marcin Wierzchowski 
 PRODUKCJA: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, wydział lalkarski w Białymstoku 
 Robert Robur 
 REŻYSERIA: Krzysztof Garbaczewski 
 PRODUKCJA: TR Warszawa 
 Schubert. Romantyczna kompozycja na dwunastu wykonawców i kwartet smyczkowy 
 REŻYSERIA: Magda Szpecht 
 PRODUKCJA: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu 
 Sekretne życie Friedmanów 
 REŻYSERIA: Marcin Wierzchowski 
 PRODUKCJA: Teatr Ludowy 
 Stół z powyłamywanymi nogami 
 REŻYSERIA: Wiesław Hołdys 
 PRODUKCJA: Teatr Mumerus 
 The Institute of Memory (TIMe) 
 REŻYSERIA: Lars Jan 
 PRODUKCJA: Early Morning Opera 
 Wesele 
 REŻYSERIA: Jakub Roszkowski 
 PRODUKCJA: Teatr im. H.Ch. Andersena w Lublinie 
 Wesele  
 REŻYSERIA: Radek Rychcik 
 PRODUKCJA: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego 
 Wieloryb The Globe 
 REŻYSERIA: Eva Rysova 
 PRODUKCJA: Teatr Łaźnia Nowa 
 Wróg ludu 
 REŻYSERIA: Jan Klata 
 PRODUKCJA: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie 
 Wszystko o mojej matce 
 REŻYSERIA: Michał Borczuch 
 PRODUKCJA: Teatr Łaźnia Nowa 
 Wyspiański Wyzwala 
 PRODUKCJA: Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie 
 Zapolska Superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać) 
 REŻYSERIA: Aneta Groszyńska 
 PRODUKCJA: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu 
CMS BYCMS by tenka.pl